درباره ما

معرفی

پیکی میکی یک فروشگاه مجازی در زمینه فروش فایل و سورس کد است ( از جمله فایل های طراحی ، سورس کدهای برنامه نویسی و فایلهای آموزشی ) که همگی نسخه خارجی و اورجینال بوده و به صورت قانونی خریداری شده اند.

در صفحه تمامی محصولات، منبع اصلی فایل و همچنین نام سازنده محصول (که توسط سازنده آن و یا درگاه های واسط بفروش میرسند ) وجود دارد.

چرا پیکی میکی

متاسفانه امروزه بدلیل وجود تحریم های خارجی که علیه کشور عزیزمون وجود دارد، تهیه فایل ها و سورسهای خارجی سخت و گاها معادل خرید ریالی آنها برای ما بسیار پر هزینه خواهند بود.

هدف ما از ایجاد این فروشگاه فراهم سازی راهی ساده برای دسترسی طراحان و برنامه نویسان به سورس کدها و فایل های طراحی ارزشمند و پرمیوم است و تلاش کرده ایم که محصولات به صورت اصولی و با توجه به وضعیت ارزش پولی کشورمان قیمت گذاری شوند.

مبالغ پرداختی مشتریان وقف پرداخت اجاره سرورها و هاست پرسرعت و گران قیمت ، همچنین تهیه فایلها و اشتراک ها و دیگر خدمات خواهند شد.

اما اگر توانایی خرید مستقیم از سازنده خارجی محصول را دارید ، توصیه میشود که از خرید در این فروشگاه خودداری نمایید.

همچنین تمام محصولات موجود در این فروشگاه نسخه های پولی و کامل هستند و بابت همه آنها هزینه معادل ارزی پرداخت شده است و به هیچ عنوان محصولات رایگان خارجی در این فروشگاه بفروش نخواهد رسید… درصورتی که چنین موردی وجود داشت از شما طلب پوزش کرده و خواهشمندیم که این مشکل را در بخش تماس با ما گذارش دهید.

پی نوشت…

به امید روزی که همه ما مانند دیگر مردم دنیا عاری از تحریمها بتوانیم بطور مستقیم فایل های اورجینال را خریداری کنیم و به حق کپی رایت احترام بگذاریم.